Dolnośląskie (36)
Kujawsko-pomorskie (13)
Lubelskie (16)
Lubuskie (10)
Łódzkie (23)
Mazowieckie (24)
Małopolskie (23)
Opolskie (9)
Podkarpackie (11)
Podlaskie (9)
Pomorskie (16)
Śląskie (39)
Świętokrzyskie (10)
Warmińsko-mazurskie (6)
Wielkopolskie (20)
Zachodniopomorskie (12)

Dodaj bezpłatnie firmę do naszego katalogu. W naszym serwisie możesz prezentować również zdjęcia mundurków.
1. Do czego mi mundurek?
2. Może będe nosic?
3. Super sprawa!!

Wyniki sondy

1 18213
2 1294
3 3872

P.H.P.U. MAREX

Dane o producencie mundurków
Adres:
Pawłowice 49
Kod pocztowy/Miasto:
08-540 Stężyca
Telefon:
(081) 866 51 77
Strona www:
www.mrx.com.pl
e-mail:
mundurkiszkolne@mrx.com.pl
Opis
Firma MAREX jest producentem odzieży sportowej marki MRX oraz dzianin. Proponujemy Państwu koszulki z krótkim i długim rękawem, koszulki polo, kamizelki, bluzy dresowe oraz spodnie. Szyjemy z własnych dzianin, wykonywanych z najlepszej przędzy, odznaczających się dobrymi parametrami i ciekawą kolorystyką. Szeroka gama fasonów i rodzajów stosowanych przez nas dzianin sprawiają, że z naszych usług korzysta już wiele szkół z woj. lubelskiego i nie tylko. Zapraszamy do współpracy. Z poważaniem Danuta Michalik

Zdjęcia mundurków.

LP Nazwa pliku Opis
1 PD-S: Koszulki polo z długim rękawem; dzianina single jersey. Dostępne w kolorach: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, jasny niebieski, ciemny niebieski, dżins, granat, jasna zieleń, ciemna zieleń.
2 BR: Bluzy rozpinane, dostępne w trzech rodzajach dzianin: felpa, hart, welur; w kolorach: dżins, granat, ciemna zieleń i innych.
3 KK-S i KD-S: Koszulki z krótkim i długim rękawem; dzianina single jersey. Dostępne w kolorach: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, jasny niebieski, ciemny niebieski, dżins, granat, jasna zieleń, ciemna zieleń.
4 BV : Bluzy w serek z trzech rodzajów dzianin: felpa, hart, welur. Dostępne w kolorach: dżins, granat, ciemna zieleń i innych.
5 PK-S: Koszulki polo z krótkim rękawem, dzianina single jersey, dostępne kolory: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, jasny niebieski, ciemny niebieski, dżins, granat, jasna zieleń, ciemna zieleń.
6 KV i KR3: Kamizelki w serek i kamizelki rozpinane, z trzech rodzajów dzianin: felpa, hart, welur. Dostępne w kolorach: dżins, granat, ciemna zieleń i innych.
7 KR2: Kamizelki na zamek z trzech rodzajów dzianin: dżins, granat, ciemna zieleń i innych.
Kliknij na obrazek by powiększyć.
phone card