Dolnośląskie (36)
Kujawsko-pomorskie (13)
Lubelskie (16)
Lubuskie (10)
Łódzkie (23)
Mazowieckie (24)
Małopolskie (23)
Opolskie (9)
Podkarpackie (11)
Podlaskie (9)
Pomorskie (16)
Śląskie (39)
Świętokrzyskie (10)
Warmińsko-mazurskie (6)
Wielkopolskie (20)
Zachodniopomorskie (12)

Dodaj bezpłatnie firmę do naszego katalogu. W naszym serwisie możesz prezentować również zdjęcia mundurków.
1. Do czego mi mundurek?
2. Może będe nosic?
3. Super sprawa!!

Wyniki sondy

1 18213
2 1294
3 3872

UVA

Dane o producencie mundurków
Adres:
ul.Piątkowska 83i
Kod pocztowy/Miasto:
95-100 Zgierz
Telefon:
42 716 43 71
Strona www:
www.uva.com.pl
e-mail:
uva@uva.com.pl
Opis
Firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości odzieży dla dzieci i młodzieży Nasze mundurki spotkały się z dużym uznaniem na targach w Łodzi ze wzglądu na doskonałą jakość surowców, znakomite wykonanie i prostotę wzorów. Każdy mundurek zaopatrzony jest po lewej stronie w imienną plakietkę umożliwiającą ustalenie właściciela w razie zagubienia, zamieszania, zaplątania w gąszczu mundurków innych dzieci.

Zdjęcia mundurków.

LP Nazwa pliku Opis
1 - Tkanina o dobrych parametrach wykończenia zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. - Kolory wykończenia proponowane zgodnie z kolorem logo szkoły. - Wygodny fason zapewnia możliwość- założenia pod spód zarówno cieńszych jak i grubszych elementów gard
2 -Zróżnicowany dla chłopców i dziewcząt krój i długość umożliwia kompletowanie z dowolnymi częściami garderoby – koszule, t-shirty, spodnie, spódnice. -Wzór jest kompromisem pomiędzy oczekiwaniami uczniów a klasycznym strojem szkolnym.
3 opis 1
4 opis 2
5 -Krój kamizelki dostosowany jest zarówno dla dziewcząt jak i chłopców o zróżnicowanej budowie ciała. -Proponowane rozmiary od 7 do 13 lat. -Proponowany wzór stanowi najprostsze rozwiązanie na symboliczne ujednolicenie stroju ucznia.
6 -Kamizelka wykonana jest z dzianiny prążkowanej, imitującej sztruks. -Skład surowca zapewnia wyjątkową trwałość w użytkowaniu oraz wyjątkową wygodę w konserwacji.
7 -Zróżnicowany dla chłopców i dziewcząt krój i długość-umożliwia kompletowanie z dowolnymi częściami garderoby – koszule, t-shirty, spodnie, spódnice wąskie i szerokie. -Wzór jest kompromisem pomiędzy oczekiwaniami uczniów a klasycznym strojem szkol
8 -Tkanina o dobrych parametrach wykończenia zapewnia trwałość- i wygodę użytkowania. -Kolory wykończenia proponowane zgodnie z kolorem logo szkoły.
Kliknij na obrazek by powiększyć.
phone card